Mesaj gönder

Fulton Science and Technology Lighting Co., Ltd.

Daha iyi bir gelecek için çabalayalım!

Free call Video chat
Şirket ayrıntıları:
İş türü: Üretici, İhracatçı
Ana Pazar: Kuzey Amerika, Batı Avrupa
Markalar: Yetiştiriciler Cumhuriyeti
No. Çalışanları: 100~150
Yıllık satış: 35000000-40000000
Yıl kurulan: 2009
İhracat p.c: 80% - 90%
Fabrika turu > Kalite kontrol >
Giriş

Fulton Bilim ve Teknoloji Aydınlatma Co, Ltd2009 yılında kurulmuş olup, geniş bir yelpazede yüksek performanslı akıllı LED Grow Lights (İç Mekan, Sera ve Dikey Çiftlik ürünleri dahil) ve LED Tri-proof Işıklar tasarlama, üretme ve pazarlama konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir üreticiyiz.

 

Çin Fulton Science and Technology Lighting Co., Ltd. şirket Profili 0


Fulton Science & Technology Lighting Co., Ltd 2009 yılında, çeşitli yüksek performanslı LED bitki lambaları, LED tri-proof ışıklar ve LED tüp ışıkları vb. tasarımı, üretimi ve pazarlaması konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir üretici olan 2009 yılında kurulmuştur. Yıllarca süren sıkı çalışma ve yenilikten sonra LED aydınlatma endüstrisinde hizmet, teslimat ve teknik destek açısından iyi bir üne sahibiz.Fulton Science & Technology Lighting Co., Ltd.'nin 200'den fazla çalışanı bulunmaktadır.Gelişmiş profesyonel üretim ekipmanlarını (tam otomatik Die Bond makineleri, tam otomatik kaynak teli makineleri, tam otomatik kesme makineleri, tam otomatik Spektrometreler, Yüksek hızlı SMT makineleri, Kurşunsuz yeniden akışlı lehim Fırınları, Çevre test ekipmanları ve Bilgisayar) ithal ediyoruz. analiz mikroskobu).Bu ekipmanlar seri üretim ve kalite için sağlam bir temel oluşturmuştur.Kalite bizim hayatımız, yenilik bizim ruhumuzdur.Geleceği dört gözle bekliyoruz, "Müşterilerle kazan-kazan ve çevre dostu" hedefiyle "Önce Kalite, Önce İnovasyon" iş felsefesini şaşmaz bir şekilde takip edeceğiz, Ar-Ge ve üretim yeteneklerini geliştirmeye devam edeceğiz ve marka sahiplerine Başarılı ve güzel bir gelecek yaratmak için sizinle birlikte çalışmaya istekli daha iyi ürün ve hizmet.

 

Çin Fulton Science and Technology Lighting Co., Ltd. şirket Profili 1

Geçmiş

Şirket Geçmişi

 

Çin Fulton Science and Technology Lighting Co., Ltd. şirket Profili 0


Şirket imajı

 

Çin Fulton Science and Technology Lighting Co., Ltd. şirket Profili 1
 

Hizmet

Fulton Science and Technology Lighting Co., Ltd, müşterilerine bitki yetiştirme lambaları ve tri-proof ışıklar (esas olarak bitki yetiştirme lambaları) için ODM/OEM talep alımı, teklif önerisi, çözüm uygulaması, numune üretimi, numune değerlendirmesi, seri üretim ve satış sonrası hizmet sağlar. ).Ayrıca mevcut ürünler için perakende satış ve eğitim hizmetleri de vermektedir.

 

Çin Fulton Science and Technology Lighting Co., Ltd. şirket Profili 0

 

Ekibimiz

Fulton Science and Technology Lighting Co., Ltd. eksiksiz departmanlara ve sorunsuz ekip çalışmasına sahip bir yüksek teknoloji kuruluşudur.Üretim tarafında teknik departman, numune departmanı, depolama departmanı, üretim departmanı, satın alma departmanı ve diğer departmanlar bulunmaktadır.Satış tarafında Avrupa satış departmanı ve Kuzey Amerika satış departmanı bulunmaktadır.Çeşitli departmanlar arasındaki yakın işbirliği, şirketin olumlu gelişimine ve verimli döngüsüne katkıda bulunur.

 

Çin Fulton Science and Technology Lighting Co., Ltd. şirket Profili 0

Çin Fulton Science and Technology Lighting Co., Ltd. şirket Profili 1

Company Brand

Çin Fulton Science and Technology Lighting Co., Ltd. şirket Profili 0

 

Yetiştiriciler Cumhuriyeti Hakkında

 

Bahçıvanlık Bilimi ve Mühendisliğinin geleceği olan Growers Republic, bitki yetiştirme için tasarlanmış yüksek performanslı LED bitki yetiştirme lambalarının lider üreticisidir.

Amerika Birleşik Devletleri ve Kanada'dan birçok profesyonel yetiştiricinin değerli deneyimlerinden öğrenilen Growers Republic markasının ortaya çıkışı.Yetiştirici, marka sahibi ve üreticilerin ortaklaşa oluşturduğu bir markadır.Yaygın olarak yetiştiriciler için sürekli olarak değer yaratmak amacıyla sizinle paylaşmayı umuyoruz.

Growers Republic'in tek odak noktası ve değişmeyen tutkusu, daha önce elde edilemeyen ve düşünülemez sonuçlara olanak sağlayan, verimliliği artıran aydınlatma çözümleri ve armatürler yaratmaktır.

ABD'de tasarlandı, Çin'de toplandı.Gelişen teknolojiye ve daha verimli ve sürdürülebilir çözümler bulmaya olan sarsılmaz bağlılığımız, evde yetiştiricilerden ticari tesislere kadar her bir yetiştiricinin ihtiyaçlarını karşılayabilmemizi sağladı.

SANANBIO, MOSO, SOSEN ile ortaklık yapıyoruz.Growers Republic, buluş, görünüm ve spektrum patentleri dahil olmak üzere birçok patente sahiptir.Eşsiz spektrumumuz, yetiştiricilere yüksek verim değerleri sağlar.

Growers Republic'te yetiştiricileri dinliyor, yetiştiriciler için ürünler geliştiriyoruz.Yüksek kaliteli LED bitki yetiştirme lambaları yapıyoruz, mükemmel müşteri hizmeti sunuyoruz.

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin